Teklinkoyunindir.com hoşgeldiniz.

Deadpool Full Tek Link İndir

deadpoolpc

Deadpool Oyun Hakkında:

Deadpool oyunu Marvel’in aynı adı taşıyan karakterinden yola çıkılarak tasarlandı. High Moon Studios tarafından geliştirilen oyun bugün itibarı ile Activision firması tarafından yayınlandı. Üçüncü şahıs aksiyon oyunu tarzından düzenlenen Deadpool oyun ilerledikçe farklı silahlar kullanabilicek ve bize farklı deneyimler yaşatıcak. Yönlendireceğimiz karakter silah, kılıç, dev çekiç, lazer tabancaları ve birçok aklınıza gelmeyecek savaş donanımlarıyla yüklenen tam bir manyak idaa ediyoruz ki bu karakter sizide çıldırtıcak. Deadpool tek link indir ve sende bu maceranın içinde yer al. Ayrıca oyunda Deadpool’a eşlik eden tanıdıl simalarda var. Wolverine, Rogue, Domino ve Cable bunlardan sadece bir kaçı teklinkoyunindir.com ailesi olarak hepinize iyi oyunlar dileriz.

Minimum sistem gereksinimleri:

Windows XP / Vista® (SP2) / Windows® 7 , Dual-Core 2.4 GHz yada üzeri işlemci, 2 GB RAM, 256 MB (GeForce® 8800 GT ya da üstü) ekran kartı, 7GB HDD

Deadpool Oyunanış Videosu:

Deadpool Oyun içi Görseller:

deadpooldeadpoolpc-02deadpoolpc03

Deadpool FLT(5.8gb) Full İndir:

teklinkoyunindirturbobit

Deadpool Full Tek Link İndir
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Son Hızda İndirmek İçin Cep Telefonunuzla 1 dakikada premium alın.
premium11

Yorumlar

  1. Azat Kunur diyor ki:

    böyle bir oyunu çıktığı gün bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Deadpool marvelin en sevdiğim karakterlerinden birisi çok zevkli bi oyun olucağına eminim.

Yorum Yaz

Etiketler:

mersin escort